Aktualności

Trwa rejestracja na Blog Forum Gdańsk 2012

17 / 09

Miasto Gdańsk już po raz trzeci zaprasza na konferencję poświęconą polskiej blogosferze, która odbędzie się w dniach 13-14 października na stadionie PGE Arena. Chęć uczestnictwa w wydarzeniu można zgłaszać na stronie www.blogforumgdansk.pl do 30 września 2012.

Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy do udziału blogerów i vlogerów - zaprasza Anna Zbierska, dyrektor Biura Prezydenta Miasta Gdańska ds. Promocji. Przy weryfikacji zgłoszeń pod uwagę będziemy brali uzasadnienie chęci uczestnictwa w forum oraz jakość i aktualizację bloga prowadzonego przez osobę rejestrującą się.

Udział w konferencji jest wolny od opłat. Organizatorzy zapewniają uczestnictwo i zakwaterowanie, a uczestnik pokrywa koszty podróży. Dla gości przygotowano wiele dodatkowych atrakcji związanych z blogosferą i miastem, w którym odbywa się wydarzenie.

Konferencja od pierwszej edycji cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko samych blogerów, ale również ich czytelników, dziennikarzy i specjalistów w dziedzinie nowych mediów. Dla tych odbiorców organizatorzy przygotują, jak co roku, transmisję online z całego wydarzenia.